Totala Resultat

Nedan visas alla resultat från följande tävlingar :
Sum-Sim Region 1, Härnösand Uppdaterad: 2013-11-10 17:41:03
Sum-Sim Region 2, Västerås Uppdaterad: 2013-11-10 17:53:50
Sum-Sim Region 3, Stockholm Uppdaterad: 2013-11-10 17:46:23
Sum-Sim Region 4 Jönköping Uppdaterad: 2013-11-10 17:50:14
Sum-Sim Region 5, Göteborg Uppdaterad: 2013-11-10 17:59:29
Sum-Sim Region 6, Helsingborg Uppdaterad: 2013-11-10 17:50:41

100m Frisim P 13 o y, Uppdaterad: 2013-11-10 17:59:29
0 - 13

# Förnamn Efternamne Förening Tävling
1 Erik Storberg Falkenbergs Simklubb Sum-Sim Region 5, Göteborg 58.10
2 Dennis Dukic Simklubben Laxen Sum-Sim Region 5, Göteborg 58.32
3 David Wollersjö Alingsås SLS Sum-Sim Region 5, Göteborg 1:00.04
4 Tobias Åberg Mölndals Allmänna Simsällskap Sum-Sim Region 5, Göteborg 1:00.87
5 Melker Olsson Simklubben Elfsborg Sum-Sim Region 5, Göteborg 1:00.97
6 Sebastian Petersson Mölndals Allmänna Simsällskap Sum-Sim Region 5, Göteborg 1:01.02
7 Alex Phu Göteborg Sim Sum-Sim Region 5, Göteborg 1:02.72
8 Leo Vartoomian Simklubben S 02 Sum-Sim Region 5, Göteborg 1:03.77
9 Albin Edvardsson Alingsås SLS Sum-Sim Region 5, Göteborg 1:03.86
10 Filip Johansson Kungälvs Simsällskap Sum-Sim Region 5, Göteborg 1:04.10
11 Daniel Någård Mölndals Allmänna Simsällskap Sum-Sim Region 5, Göteborg 1:04.91
12 Alexander Lemos Thaler Kungsbacka Simsällskap Sum-Sim Region 5, Göteborg 1:05.21
13 Jonathan Arvidsson Simklubben Elfsborg Sum-Sim Region 5, Göteborg 1:05.53
14 Harald Eriksson Mölndals Allmänna Simsällskap Sum-Sim Region 5, Göteborg 1:05.78
15 Alexander Assor Simklubben Vänersborg Sum-Sim Region 5, Göteborg 1:05.91
16 Gunnar Widerberg Simklubben Laxen Sum-Sim Region 5, Göteborg 1:06.15
17 Sam Taheri Mölndals Allmänna Simsällskap Sum-Sim Region 5, Göteborg 1:06.18
18 Oliver Einarsson Mölndals Allmänna Simsällskap Sum-Sim Region 5, Göteborg 1:06.22
19 Julius Gustavsson Simklubben Laxen Sum-Sim Region 5, Göteborg 1:06.34
20 Erik Josefson Varberg Sim Sum-Sim Region 5, Göteborg 1:06.37
21 Alexander Fredholm Mölndals Allmänna Simsällskap Sum-Sim Region 5, Göteborg 1:06.82
22 Ted Niklasson Karlsborgs Simklubb Sum-Sim Region 5, Göteborg 1:06.83
23 Oskar Robertsson Uddevalla Sim Sum-Sim Region 5, Göteborg 1:07.09
23 Robin Johansson Simsällskapet Stimmet Sum-Sim Region 5, Göteborg 1:07.09
25 Oscar Linder Göteborg Sim Sum-Sim Region 5, Göteborg 1:07.10
26 Axel Gustavsson Simklubben Götene Sum-Sim Region 5, Göteborg 1:07.34
27 Viktor Sjöström Mölndals Allmänna Simsällskap Sum-Sim Region 5, Göteborg 1:08.37
28 Alexander Vandija Alingsås SLS Sum-Sim Region 5, Göteborg 1:08.55
29 Ludvig Schriever-Abeln Simklubben Laxen Sum-Sim Region 5, Göteborg 1:08.87
30 Linus Holmdahl S77 Stenungsund Sum-Sim Region 5, Göteborg 1:09.55
- Gustav Nislander Göteborg Sim Sum-Sim Region 5, Göteborg DSQ

100m Frisim P 13 o y, Uppdaterad: 2013-11-10 17:59:29
0 - 999

# Förnamn Efternamne Förening Tävling
1 Anton Marijanovic Södertörns Simsällskap Sum-Sim Region 3, Stockholm 55.99
2 Albert Askmalm Linköpings Allmänna SS Sum-Sim Region 4 Jönköping 56.03
3 Emil Hassling Landskrona Simsällskap Sum-Sim Region 6, Helsingborg 56.83
4 Johan Rydahl Karlstads Simsällskap Sum-Sim Region 2, Västerås 57.77
5 Björn Seeliger Södertälje Simsällskap Sum-Sim Region 3, Stockholm 57.80
6 Anton Steindl Hvetlanda Simsällskap Sum-Sim Region 4 Jönköping 58.23
7 Victor Bergstrand Simklubben Poseidon Sum-Sim Region 6, Helsingborg 58.35
8 Samuel Talback Järfälla Simsällskap Sum-Sim Region 3, Stockholm 58.58
9 Isak Larsson Sjöbo Simsällskap Sum-Sim Region 6, Helsingborg 58.72
10 Gustav Östlund Simklubben Lödde Sum-Sim Region 6, Helsingborg 58.97
11 Tim Lärkfeldt Jönköpings Simsällskap Sum-Sim Region 4 Jönköping 59.69
12 Erik Ohlsén Västerviks Simsällskap Sum-Sim Region 4 Jönköping 59.70
13 Klaudius Schreck Simklubben Neptun Sum-Sim Region 3, Stockholm 1:00.04
14 Pontus Jonsson Stockholmspolisens Sim IF Sum-Sim Region 3, Stockholm 1:00.25
15 Josef Al-Khalili Täby Sim Sum-Sim Region 3, Stockholm 1:00.63
16 Linus Kahl Wisby Simsällskap Sum-Sim Region 3, Stockholm 1:00.80
17 Hampus Olsson Helsingborgs Simsällskap Sum-Sim Region 6, Helsingborg 1:01.48
18 Alexander Nylén Karlskoga Simförening Sum-Sim Region 2, Västerås 1:01.70
19 Gustaf Palmqvist Simklubben Triton Sum-Sim Region 6, Helsingborg 1:01.78
20 Thomas Östervall Åkersberga Simsällskap Sum-Sim Region 3, Stockholm 1:01.81
21 Petter Hellzén Ängelholms Simsällskap Sum-Sim Region 6, Helsingborg 1:02.00
22 Oskar Iwarsson Turebergs Simklubb Sum-Sim Region 3, Stockholm 1:02.04
23 Stefan Varga Danderyds Sim Sum-Sim Region 3, Stockholm 1:02.18
24 Oliver Rehn Simklubben Neptun Sum-Sim Region 3, Stockholm 1:02.31
25 Filip Egelrud Jönköpings Simsällskap Sum-Sim Region 4 Jönköping 1:02.33
26 David Siöland Malmö Kappsimningsklubb Sum-Sim Region 6, Helsingborg 1:02.53
27 Philip Chen S71 Sum-Sim Region 6, Helsingborg 1:02.58
28 Oliver Tykesson Linköpings Allmänna SS Sum-Sim Region 4 Jönköping 1:02.83
29 Marcus Holmquist Jönköpings Simsällskap Sum-Sim Region 4 Jönköping 1:02.91
30 Mattias Rydqvist Trelleborg Sim Sum-Sim Region 6, Helsingborg 1:02.96
31 Samuel Kvist Simklubben Triton Sum-Sim Region 6, Helsingborg 1:03.10
32 Rasmus Ulin Njurunda Simsällskap Sum-Sim Region 1, Härnösand 1:03.35
33 Christopher Andrén Simklubben Ägir Sum-Sim Region 1, Härnösand 1:03.48
34 Robin Hanson Järfälla Simsällskap Sum-Sim Region 3, Stockholm 1:03.49
35 Felix Hansson Ystads Simsällskap Sum-Sim Region 6, Helsingborg 1:03.65
36 Daniel Karlsson Linköpings Allmänna SS Sum-Sim Region 4 Jönköping 1:03.72
37 Lars Hallberg Trelleborg Sim Sum-Sim Region 6, Helsingborg 1:03.74
38 William Kerman Anderstorps Simsällskap Sum-Sim Region 4 Jönköping 1:03.76
39 Elias Fröde Järfälla Simsällskap Sum-Sim Region 3, Stockholm 1:03.78
40 Oscar Grankvist Väsby Simsällskap Sum-Sim Region 3, Stockholm 1:03.79
41 Viktor Svan Jönköpings Simsällskap Sum-Sim Region 4 Jönköping 1:03.88
42 Sebastian Tufvesson Stockholms Kappsimningsklubb Sum-Sim Region 3, Stockholm 1:03.99
43 Jakob Petersen Simsällskapet Delfin Sum-Sim Region 6, Helsingborg 1:04.20
44 Nicolas Nolén Simklubben Poseidon Sum-Sim Region 6, Helsingborg 1:04.40
45 Max Persson Ystads Simsällskap Sum-Sim Region 6, Helsingborg 1:04.54
46 William Fernholm Eksjö Sim- o Livräddnings SS Sum-Sim Region 4 Jönköping 1:04.58
47 Nikolaus Siotis Järfälla Simsällskap Sum-Sim Region 3, Stockholm 1:04.67
48 William Borg Harnäs Skutskär Simsällskap Sum-Sim Region 2, Västerås 1:04.72
49 Erik Lycke Höganäs Simsällskap Sum-Sim Region 6, Helsingborg 1:04.84
50 Elias Landström Örebro Simallians Sum-Sim Region 2, Västerås 1:04.88
51 Victor Halldén Danderyds Sim Sum-Sim Region 3, Stockholm 1:04.91
52 Tim Baastad Örebro Simallians Sum-Sim Region 2, Västerås 1:05.01
53 Kacper Zalomski Simklubben Neptun Sum-Sim Region 3, Stockholm 1:05.19
54 Hans Gustafsson Älmhults Simsällskap Sum-Sim Region 4 Jönköping 1:05.28
55 Andreas Aminoff Simklubben Hajen Sum-Sim Region 6, Helsingborg 1:05.30
56 Carl Göransson Upsala Simsällskap Sum-Sim Region 2, Västerås 1:05.39
57 Elias Nordgren Sala Simsällskap Sum-Sim Region 2, Västerås 1:05.44
58 Oscar Andersson Södertälje Simsällskap Sum-Sim Region 3, Stockholm 1:05.47
59 Emil Gunneriusson Stockholms Kappsimningsklubb Sum-Sim Region 3, Stockholm 1:05.53
60 Felix Wetterborg Simklubben Triton Sum-Sim Region 6, Helsingborg 1:05.70
61 Jakob Källquist Gävle Simsällskap Sum-Sim Region 2, Västerås 1:05.74
62 Robin Pettersson Värnamo Simsällskap Sum-Sim Region 4 Jönköping 1:05.75
63 Vilmer Jansson Hallsberg Kumla Simklubb Sum-Sim Region 2, Västerås 1:05.77
63 Filip Hinderup Malmö Kappsimningsklubb Sum-Sim Region 6, Helsingborg 1:05.77
65 Jonathan Skog Klippans Simsällskap Sum-Sim Region 6, Helsingborg 1:05.81
66 Jacob Pedersen Simklubben Ena Sum-Sim Region 2, Västerås 1:05.91
67 Love Starrin Sundsvalls Simsällskap Sum-Sim Region 1, Härnösand 1:05.95
68 Pontus Pettersson Simklubben Ägir Sum-Sim Region 1, Härnösand 1:05.97
69 Erik Krysén Ludvika Simsällskap Sum-Sim Region 2, Västerås 1:06.01
70 John Aldrin Katrineholms Simsällskap Sum-Sim Region 2, Västerås 1:06.06
70 Kenzo Buchli Stockholmspolisens Sim IF Sum-Sim Region 3, Stockholm 1:06.06
72 Niklas Steinholtz Tyresö Simsällskap Sum-Sim Region 3, Stockholm 1:06.07
73 Cosmos Sharman Wisby Simsällskap Sum-Sim Region 3, Stockholm 1:06.10
74 Victor Simic Täby Sim Sum-Sim Region 3, Stockholm 1:06.15
75 Svante Linnér Motala Simsällskap Sum-Sim Region 4 Jönköping 1:06.25
76 Axel Andrén Eslövs Simsällskap Sum-Sim Region 6, Helsingborg 1:06.37
77 Erik Stensson Värnamo Simsällskap Sum-Sim Region 4 Jönköping 1:06.40
78 Jesper Danielsson Jönköpings Simsällskap Sum-Sim Region 4 Jönköping 1:06.46
79 Carl Friberg Linköpings Allmänna SS Sum-Sim Region 4 Jönköping 1:06.56
80 Frank Raunio Kalmar Simsällskap Sum-Sim Region 4 Jönköping 1:06.57
81 Samuel Wiktor Malmö Kappsimningsklubb Sum-Sim Region 6, Helsingborg 1:06.60
82 Johan Brewitz Västerås Simsällskap Sum-Sim Region 2, Västerås 1:06.61
83 Albin Staaf Linköpings Allmänna SS Sum-Sim Region 4 Jönköping 1:06.78
84 Arvid Heikinniemi Eskilstuna Simklubb Sum-Sim Region 2, Västerås 1:06.88
85 Max Engström Norrköpings Kappsimningsklubb Sum-Sim Region 4 Jönköping 1:06.98
86 Oscar Johansson Simklubben Poseidon Sum-Sim Region 6, Helsingborg 1:07.08
87 Johan Alderbrink Helsingborgs Simsällskap Sum-Sim Region 6, Helsingborg 1:07.15
88 Marcus Vilhelmsson Jönköpings Simsällskap Sum-Sim Region 4 Jönköping 1:07.21
89 Mirza Dzafic Växjö Simsällskap Sum-Sim Region 4 Jönköping 1:07.27
90 Alexander Sandin Simklubben Ägir Sum-Sim Region 1, Härnösand 1:07.59
91 Jonathan Hiltonsson Trelleborg Sim Sum-Sim Region 6, Helsingborg 1:07.62
92 Kasper Jörgensen Simklubben Hajen Sum-Sim Region 6, Helsingborg 1:07.63
93 Naevid Kiasat Linköpings Allmänna SS Sum-Sim Region 4 Jönköping 1:07.70
94 William Ejlegård Västerås Simsällskap Sum-Sim Region 2, Västerås 1:07.74
95 Edvin Torlakovic Västerviks Simsällskap Sum-Sim Region 4 Jönköping 1:07.80
96 William Bevréus S71 Sum-Sim Region 6, Helsingborg 1:07.84
97 August Mathisen Karlstads Simsällskap Sum-Sim Region 2, Västerås 1:07.89
98 Victor Castenson Nässjö SLS Sum-Sim Region 4 Jönköping 1:08.07
99 Tommy Barabas Helsingborgs Simsällskap Sum-Sim Region 6, Helsingborg 1:08.13
100 Elias Engström Njurunda Simsällskap Sum-Sim Region 1, Härnösand 1:08.29
101 Eric Valjus Örebro Simallians Sum-Sim Region 2, Västerås 1:08.39
102 Ricky Barabas Helsingborgs Simsällskap Sum-Sim Region 6, Helsingborg 1:08.42
103 Jesper Jönsson Västerviks Simsällskap Sum-Sim Region 4 Jönköping 1:08.58
104 Herman Johansson Hultsfreds Simsällskap Sum-Sim Region 4 Jönköping 1:08.65
105 Anton Waller-Kaustinen Borlänge Simsällskap Sum-Sim Region 2, Västerås 1:09.22
106 Gijs Dijkhuizen Västerås Simsällskap Sum-Sim Region 2, Västerås 1:09.24
107 Carl Bidebo Eskilstuna Simklubb Sum-Sim Region 2, Västerås 1:09.51
108 Viktor Näslund Sundsvalls Simsällskap Sum-Sim Region 1, Härnösand 1:09.59
109 Oskar Hegmegi Jönköpings Simsällskap Sum-Sim Region 4 Jönköping 1:10.01
110 Viktor Syrén Eskilstuna Simklubb Sum-Sim Region 2, Västerås 1:10.04
111 Anton Laxbäck Västerås Simsällskap Sum-Sim Region 2, Västerås 1:10.31
112 Kevin Wåhlin Norrköpings Kappsimningsklubb Sum-Sim Region 4 Jönköping 1:10.39
113 David Albringer Karlstads Simsällskap Sum-Sim Region 2, Västerås 1:10.76
114 Filip Borgström Njurunda Simsällskap Sum-Sim Region 1, Härnösand 1:11.02
115 Igor Blagojevic Karlskoga Simförening Sum-Sim Region 2, Västerås 1:12.22
116 Anton Boström Örnsköldsviks Allmänna SS Sum-Sim Region 1, Härnösand 1:12.27
117 Bruno Martinsson Sundsvalls Simsällskap Sum-Sim Region 1, Härnösand 1:12.48
118 Felix Balkerud Njurunda Simsällskap Sum-Sim Region 1, Härnösand 1:12.71
119 Marcus Nordh Bollnäs Simsällskap Sum-Sim Region 2, Västerås 1:12.78
120 Oscar Eriksson Västerås Simsällskap Sum-Sim Region 2, Västerås 1:12.91
121 Wilhelm Lindqvist Linköpings Allmänna SS Sum-Sim Region 4 Jönköping 1:13.23
122 David Eby Simklubben Ägir Sum-Sim Region 1, Härnösand 1:13.90
123 David Näslund Njurunda Simsällskap Sum-Sim Region 1, Härnösand 1:14.54
124 Mathias Renström Falu Simsällskap Sum-Sim Region 2, Västerås 1:15.78
125 Hjalmar Ericsson Norrköpings Kappsimningsklubb Sum-Sim Region 4 Jönköping 1:16.08
126 Alexander Loo Kalmar Simsällskap Sum-Sim Region 4 Jönköping 1:16.82
127 Olle Hansen Simklubben Ena Sum-Sim Region 2, Västerås 1:17.15
128 Robin Björklund Njurunda Simsällskap Sum-Sim Region 1, Härnösand 1:18.26
129 Felix Bengs-Stattin Umeå Simsällskap Sum-Sim Region 1, Härnösand 1:18.76
130 Dante Ekroth Simklubben Ägir Sum-Sim Region 1, Härnösand 1:21.11
131 Hannes Wikström Härnösands Simsällskap Sum-Sim Region 1, Härnösand 1:30.48
132 Oscar Edin Härnösands Simsällskap Sum-Sim Region 1, Härnösand 1:38.82

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner